Latwykredyt wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na temat preferencji użytkownika i jego poszukiwaniom w sieci. Ma to na celu dostosowanie treści do indywidualnych potrzeb użytkownika. Partnerzy reklamowi i osoby trzecie mogą również korzystać z plików cookie, skryptów i / lub sygnałów nawigacyjnych sieci do śledzenia odwiedzających naszą stronę w celu wyświetlania reklam i innych przydatnych informacji. Takie śledzenie odbywa się bezpośrednio przez osoby trzecie poprzez ich własne serwery i jest przedmiotem ich własnej polityki prywatności. OK, kontynuuj
Zarejestruj się Zapomniałeś hasła?
Logowanie
O nas
Firma SA Lateko Lizings została założona 13 listopada 1997 i obecnie jest wiodącą firmą pożyczkową współpracującą z partnerami na całej Łotwie.
Lateko Lizings obsługuje ponad 400 000 klientów.

Stosownie z wymogami rynku i norm prawnych Republiki Łotewskiej firma otrzymała z Centrum Ochrony Praw Konsumenckich przy Ministerstwie Ekonomii licencję na udzielanie kredytów / pożyczek i na świadczenie usług finansowych.

Od 14 września 2001 SA Lateko Lizings zaistniało jako przedstawicielstwo firmy w Republice Litewskiej – UAB Lateko Lizingas świadcząc usługi finansowe .
Jakość usług jest monitorowana i kontrolowana przez Bank Litwy .

W sierpniu 2012 roku SA Lateko Lizings otworzyło przedstawicielstwo w Polsce: PolCredit Sp. z o.o. Zakres działalności firmy obejmuje świadczenie usług finansowych dla klientów poprzez przeglądarkę internetową www.LatwyKredyt.pl .

Nasze usługi są oparte na profesjonaliźmie najwyższego stopnia i etycznych zachowaniach w stosunku do klientów.
Przejrzystość w działaniu, prostota i zachowanie poufności danych naszych klientów są kluczowymi wartościami w działaniach naszej firmy od ponad 15 lat.